جهت مشاهده تصویر کامل لطفا بر روی آن کلیک نمایید

لیپوساکشن شکم و پهلو

منظور از لیپو ۳۶۰ درجه چیست؟

اگر در حال تحقیق در مورد لیپوماتیک هستید، ممکن است با این اصطلاح برخورد کرده باشید. لیپو ۳۶۰ یک اصطلاح است که به معنای انجام لیپوماتیک و ساکشن چربی ۳۶۰ درجه در اطراف بدن است. معمولاً این مورد برای نواحی اطراف شکم و پهلو اعمال می شود، اما لیپو ۳۶۰ می تواند برای ساکشن چربی در تمام قسمت های اطراف ران نیز اعمال شود.

معمولاً لیپو ۳۶۰ برای کاهش سایز شکم، پهلو و پشت تنه‌ انجام می شود. از این نظر، کاهش سایز پایین کمر آشکار تر می شود.
لیپوساکشن Lipo360 :

توجه به این نکته مهم است که لیپو ۳۶۰ یک علامت تجاری، نام تجاری یا نوع خاصی از لیپوماتیک نیست. این فقط یک کلمه تبلیغاتی است و تکنیک یا نتیجه خاصی را نشان نمی دهد.
لیپوماتیک بسیار متنوع است:

لیپوماتیک احتمالاً همه کاره ترین روش در بین تمام روش های جراحی پلاستیک و زیبایی است. یک جراح پلاستیک ماهر و با تجربه می تواند تقریباً از هر جایی که می توانید به آن اشاره کنید، مقادیر کم یا زیاد چربی (تا پنج لیتر در هر بار) را با لیپوماتیک خارج کند. آنچه در زیر می آید چند نمونه از نتایج به دست آمده با لیپوماتیک است.

لیپوساکشن تقریبا یک راه بی خطر برای حذف چربی های نامتناسب از نواحی مجزای بدن است. لیپوماتیک ران برای کسانی توصیه می شود که از مالیدن ران های خود به هم حین راه رفتن شکایت می کنند. این اغلب می تواند باعث تحریک پوست، تعریق، بثورات، تغییر رنگ و در موارد نادر عفونت شود. لیپوماتیک برای برداشتن سلول های چربی بیش از حد پر شده انجام می شود. لیپوساکشن ران می تواند چربی های نامتناسب بین پاها را از بین ببرد و شکاف بین ران ها را باز کند.

پس از انجام لیپوماتیک اصولاً بیمار از کانتورهای جدید بسیار راضی خواهد بود. ران‌های او نازک‌تر به نظر می‌رسند، در لباس مناسب‌تر هستند و شکاف دارند و از مالش و تحریک جلوگیری می‌کنند.
لیپو ۳۶۰ درجه شکم و پشت:

بعضی از مراجعه کنندگان از چربی نامتناسب تنه خود شکایت دارند. چربی از خط سوتین بیرون میزند. Lipo360 برای حذف چربی از تمام قسمت های اطراف تنه: شکم، پشت و پهلوها استفاده می شود. در نتیجه شکم، پهلوها و کمر صاف‌تر می‌شود.
لیپوماتیک قفسه سینه برای ژنیکوماستی:

یکی دیگر از مشکلاتی که در آن از لیپوماتیک استفاده می شود، کوچک کردن سینه مردانه است. این روش که به عنوان ژنیکوماستی نیز شناخته می شود، معمولاً ترکیبی از لیپوماتیک برای برداشتن چربی و برداشتن مستقیم بافت غده سختی از طریق یک برش در اطراف آرئول ها است که در زیر نوک سینه ها قرار دارد.

در این جراحی برش های کوچکی در زیر بغل برای لیپوساکشن گذاشته می شود و یک برش هلالی شکل در اطراف هاله سینه برای برداشتن غده قرار می گیرد. نتیجه این جراحی اغلب بسیار راضی کننده است.
لیپوماتیک در ناحیه گردن:

در بسیاری از موارد لیپوماتیک محدودیت هایی دارد. در برخی بیماران پوست قبل از جراحی صاف و الاستیک است، و در برخی دیگر، چربی نامتناسبی در زیر چانه وجود دارد، اما پوست شل است. اگر لیپو به تنهایی انجام شود، نتیجه یک پوست افتاده و خالی می شود. پوست بعد از لیپوماتیک بیشتر آویزان می شود زیرا حمایتی که چربی ایجاد می کند را از دست می دهد.

برای از بین بردن چربی اضافی از لیپوماتیک زیر گردن استفاده می شود. و برای رفع شلی پوست درمان با لیفت گردن و یا لیفت صورت برای یک نتیجه عالی ترکیب خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

منو سایت
آدرس من

گرگان - خیابان ولیعصر - عدالت 7 - ساختمان شقایق - طبقه 3
تهران - خیابان گاندی - هتل بیمارستان گاندی

تلفن من

09119409301

ایمیل من

info@drmalekanrad.com

شبکه های اجتماعی
اطلاعات تماس
آدرس مطب

گرگان - خیابان ولیعصر - عدالت 7 - ساختمان شقایق - طبقه 3
تهران - خیابان گاندی - هتل بیمارستان گاندی

تلفن من

09119409301

ایمیل من

info@drmalekanrad.com